ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

תפיסת העולם שלנו בחברת KR כסף חכם בנדל"ן בע"מ.  היא שכל לקוח יקבל מאתנו יחס ראוי ומקצועי, תוך ליווי צמוד של איש מקצועי מיומן, מהפגישה הראשונה ובכל צעד וצעד יקבל ייעוץ משכנתא עד לסיום תהליך קבלת המשכנתא ו/או הלוואה לכל מטרה.  

ליועצי המשכנתאות בחברת KR כסף חכם בנדל"ן יש ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי ויכולת לגייס להם את האשראי הנחוץ להם הן מהבנקים והן מחברות הביטוח וגופים חוץ בנקאים המפוקחים על ידי רשות שוק ההון.

חברת KR כסף חכם בנדל"ן חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות, והמומחים שלה ידעו לסייע לכם בנושאי ייעוץ משכנתא רגילה, מחזור משכנתא, איחוד הלוואות, משכנתא הפוכה, גיוס אשראי למסורבי בנקים . גיוס אשראי לחברות ועצמאים,  לייזמים וקבלנים. אנו עובדים עם כל הבנקים, חברות הביטוח, בתי השקעות.  

המומחים שלנו ינהלו עבורכם משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים כדי שתוכלו ליהנות מתנאים מיטביים וזאת בדרך המהירה ביותר ובמינימום סחבת של הנושאים המנהליים. 

תהליך מימון עם ייעוץ משכנתא

אנחנו מודעים לעובדה שמוטלת על הכתפיים שלנו אחריות רבה, כדי למצוא עבורכם את האפשרות המתאימה ביותר לקבלת משכנתא שאת התשלומים עבורה אתם תצטרכו להחזיר לאורך שנים רבות. עם ייעוץ משכנתא הייחודי שלנו עשוי לחסוך לכם סכומי כסף ניכרים בכל חודש וגם בתחשיב הכללי של כל עלות ההלוואה אנו מביאים בחשבון תרחישים שונים שעלולים לקרות במהלך חייכם, כיוון שמדובר בדרך כלל בהלוואות שהן לטווח הארוך.

יוקר המחיה מקשה מאד על חיי היום יום של משפחות ישראליות רבות ולכן אנחנו מעניקים ייעוץ פיננסי למשפחות רבות. בדרך זו אנו מעניקים להם שקט נפשי ויכולת להתמודד בדרכים חדשות מול הקשיים וכך יהיה להם הרבה יותר קל להתנהל והם יצליחו גם לצאת מהמינוס התמידי וגם לחסוך כספים.

חברת KR  

הצוות המקצועי של חברת KR כולל יועצי משכנתאות שהם יוצאי בנקים למשכנתאות, והם בעלי מיומנות רבה בהתנהלות מול גורמים פיננסיים שונים, בעלי קשרים ענפים במערכת הבנקאות ועם גורמים פיננסיים נוספים במשק. הם בעלי יכולת מיקוח מקצועית מול הגורמים הרלוונטיים.

המטרה שלנו היא להשיג לכל לקוח תנאים אופטימליים עבור ההלוואה שאותה הלקוח מבקש. כאשר המומחיות של הצוותים היא לדאוג לאישור עקרוני להלוואה ללקוחות שקיבלו סירוב מהבנק.

המטרה שלנו בכל ייעוץ משכנתא / הלוואה 

✓ לייעל ולפשט ללקוח את תהליכי קבלת המשכנתא מול המערכת הבנקאית.
✓ התאמה של כל ההלוואה ליכולת ההחזר של המשפחה, תוך ראייה לטווח הארוך לאור שינויים
כלכליים בלתי צפויים שעלולים להתרחש בעתיד.
✓ להעניק פתרונות כלכליים למשפחה לקראת קבלת ההלוואה שהיא ההוצאה הכספית הגדולה ביותר של חייהם.
✓ לדאוג אך ורק לאינטרסים של הלקוח ולא של הבנקים.

ייעוץ משכנתא
KR כסף חכם בנדל"ן
ייעוץ משכנתא
אולי יעניין אותך גם:

משכנתא הפוכה מה זה

הרעיון של משכנתא הפוכה גדל בהתמדה בפופולריות כאופציה פיננסית לבעלי בתים מבוגרים. הסדר ייחודי זה מאפשר לכם הלוואה במזומן כאשר הבית שלכם משמש כבטוחה להלוואה

קרא עוד »

לאחד הלוואות – כל היתרונות

התחייבויות כספיות מגיעות אלינו לרוב מכל הכיוונים. משכנתאות, הלוואות לרכב והלוואות אישיות יכולות ליצור חובות שקשה להחזיר. במיוחד בישראל, שבה יוקר המחיה יכול להיות משמעותי,

קרא עוד »

איחוד הלוואות ומשכנתא

יוקר המחיה ועומס המחויבויות הן העסקיות והן של משקי הבית בישראל, גורמים לכך שאנשים פרטיים וגם אנשי עסקים זקוקים מעת לעת להלוואות. יש מקרים שבהם

קרא עוד »
שתפו ברשתות חברתיות:
ליעוץ ראשוני ללא התחייבות
מלאו את הפרטים