איחוד הלוואות

איחוד הלוואות

טובעים במספר רב של הלוואות? מספר הלוואות מגופי מימון שונים ? הלוואות שמצטברות לסכום אחד גדול של מאות אלפי שקלים ?  אם יש ברשותכם נכס, יש דרך להרים את הראש מעל המים ולצאת מהמערבולת הפיננסית עם איחוד הלוואות !

המציאות היום יומית בישראל 

הישראלים חיים על המינוס, עם תרבות צריכה שמעודדת אותנו לבזבז יותר. עקב עליית מחירי הדירות ויוקר המחייה, מה גם שהקורונה גרמה לבעיות כלכליות ולכן הרבה מאוד אנשים לקחו עוד ועוד הלוואות. כאשר ההחזר החודשי עליהם רק הלך וגדל במאות שקלים לחודש וזאת בעיקר כי משנת 2022 ולתוך שנת 2023  הריביות עולות כבר בפעם החמישית.  מסלול הפריים לבדו עלה מ 2% ל 6.25%  ונגיד בנק ישראל הכריז שזה זה לא יעצור כאן. אז מזה בעצם איחוד הלוואות?

מחפשים דרך לצאת מהלופ ולהציל את עצמכם לפני שיהיה מאוחר מידי? 

לחברת KR כסף חכם בנדל"ן יש פתרון, והוא יכול להתאים גם למסורבי בנקים ואנשים  עם חיווי אשראי שלילי על סף חדלות פירעון , הוצאות לפעול. 

לא מעט אנשים מכירים את כדור השלג הנוראי, שהולך וגדל ולא מאפשר להם לצאת מכרוניקה של טעויות פיננסיות אדירות. בהיעדר ייעוץ פיננסי נכון, ובניסיון לאתר עוד ועוד חברות או גופים חוץ בנקאיים שמוכנים לתת לאנשים כסף תמורת ריביות גבוהות, הדרך ליציאה מן המשבר לא נראית באופק. 

חברת KR כסף חכם בנדל"ן,  מציע לנצל את התוכנית החדשה שאושרה על ידי משרד האוצר ורלוונטית לכל מי שיש בבעלותו נכס. לקחת הלוואה עד גובה 85% משווי הנכס בתנאי משכנתא, שתפחית את עול הריביות ותאפשר להגיע להסדרי תשלום שפויים.   זה לא יפחית את סך הכספים שהלווים מחויבים להשיב, אבל זה גלגל הצלה שיאפשר להם, יחד עם התנהלות פיננסית נכונה, לעמוד בהחזרים בלי להרגיש את כובד החוב.

מבצעים איחוד הלוואות ובוחרים את גובה ההחזר על פי המסוגלות הפיננסית

"ההזדמנות הזו יכולה להציל עשרות אלפי בתים בישראל, שלא לדבר על עסקים שחווים משבר או מצויים על סף התהום. לא רק שההחזר החודשי פוחת, יחד עם הריבית, אלא שאפשר לעשות סדר בחשבון. זה כשלעצמו יכול להעניק המון שקט נפשי, כשמנסים להתנהל מבחינה פיננסית בצורה נכונה".

מי רשאי לקבל את ההלוואה מסוג זה?

"כל מי שיש בבעלותו נכס, וזה כולל: דירת מגורים, בית קרקע, מגרש נחלה , משרד ו/או עסק יכול לקבל הלוואה. את רמת הזכאות ניתן לברר בשיחת ייעוץ טלפונית קצרה, וכך גם מה גובה ההלוואה שאפשר לקבל ובאילו תנאים. בדרך כלל גובה ההלוואה יכול להגיע עד ל – 85% משווי הנכס,  מי שזקוק לזה ולא בודק את האפשרות הזו מפספס הזדמנות אדירה לקבל הלוואה החל מ – 100 אלף ₪ ומעלה".

"איחוד הלוואות לתוכנית משכנתא משלימה היא דרך מצוינת לפרוע את ההלוואות הגרועות מבחינת תנאי ריביות שנלקחו במהלך החיים ולסגור את מסגרות האשראי בחברות האשראי והמינוס בחשבון הבנק, מצב שחשוב לפתור מהר ככל האפשר, ולפני שלא תישאר ללווים ברירה, אלא למכור את הנכס שברשותם. למעשה, זו הלוואה אחת גדולה שניתן לפרוס לפרק זמן ארוך יותר, ולשלם בתשלום אחד למקום אחד . 

ניהול פיננסים פשוט

אחד היתרונות הבולטים באיחוד הלוואות למשכנתא הוא שאין לבעל החוב תאריכי תשלום ופירעון מרובים להתעסק בהם. הוא מתנהל עם הלוואה אחת, מול גוף אחד, ונדרש להעביר תשלום אחד בכל חודש. זה מאפשר ניהול פיננסי פשוט יותר, וכן הבנה ברורה של מה שנדרש להחזיר. בדרך זו אפשר לדעת באופן ברור בכמה מההכנסה אפשר להשתמש. 

מכיוון שיש רק תשלום אחד להעביר, הסיכוי שהלווה יחמיץ תשלומים מצטמצם משמעותית, וכל התהליך בכללותו מפשט את ניהול התקציב. עם פריסת פירעון קבועה אפשר אף לתכנן מהלכים לטווח הארוך ולמנף את ההלוואה לצרכים שונים כמו פתיחת עסק, רכישת דירה או נכס להשקעה.

הורדת ריביות

אומנם גובה החוב יישאר זהה, אך על ידי איחוד הלוואות למשכנתא ניתן להפחית את גובה הריביות ולשאת ולתת על התעריף, סכום ההלוואה ופריסת התשלומים. הלוואות טובות נחשבות להלוואות עם שיעורי ריבית שהם נמוכים משמעותית מאלו שמשלמים בגין הלוואות מכרטיסי האשראי, או מכל גוף כלכלי חוץ בנקאי אחר.

שיפור ציון האשראי

אחד הפרמטרים שקובעים את דירוג האשראי (BDI) הוא ריבוי הלוואות. אף על פי שאיחוד הלוואות למשכנתא משלימה לא ישפר את ציון האשראי שלכם, לאורך זמן ובתנאי שתעמדו בהחזר החודשי הוא עשוי להשתפר. היסטוריית התשלומים שלכם היא חלק משמעותי מדירוג האשראי, וכך הלוואה אחת עם תשלום אחד לאורך זמן עשויים לשפר את דירוג האשראי שלכם.

זה לא הפתרון להתנהלות פיננסית לקויה

על אף כל היתרונות שצוינו לעיל, נבהיר שאיחוד הלוואות למשכנתא לא יפטור אתכם מההתחייבויות שלכם. את ההלוואות תשיבו במלואן, ובמקביל, תצטרכו להימנע מלקיחת הלוואות נוספות. כדי לעשות זאת בצורה חכמה, נמליץ להכין תקציב ריאלי, ולהיצמד אליו. 

איחוד הלוואות למשכנתא הוא צעד חכם, אך ללא שינוי בהרגלי הצריכה ובסל ההוצאות הוא לא יועיל, אלא יהיה פלסטר בלבד. כדי שהמהלך הזה יציל את הלווים מקריסה כלכלית, משהו בהתנהלות הפיננסית חייב להשתנות. לשם כך ניתן להיעזר בשירותים הנוספים שלנו בתחום כלכלת המשפחה.

האם איחוד הלוואות נכון עבורכם?

התשובה לשאלה הזו תלויה במידה רבה בנסיבות האישיות של כל אחד. עם זאת, עבור מי שמעוניין בתשלום אחד, שליטה בחשבון, דירוג אשראי חיובי וכיסוי חובות זו בהחלט אופציה שכדאי להביא בחשבון. פרט לכך, זהו מהלך שמספק הרבה מאוד שקט נפשי ורווחה כלכלית, כי הוא מוריד את הלחץ שנוצר בשל ריבוי הלוואות והתחייבויות. 

כמו כן, הלוואה אחת במקום אחד ובהחזר אחד שפוי שאפשר לחיות עמו נכון להיום ולעתיד לבוא על כל תרחיש או שינוי סטטוס גם בעתיד כמו פיטורין, עסק שנסגר, מחלה, חופשה ארוכה לא מתוכננת וכדומה.

וכשחושבים על זה, מי לא היה רוצה בזה?

בחברת חברת KR כסף חכם בנדל"ן ממתינים לכם מומחים, שמלווים כל לקוח מרגע תהליך איסוף החומרים, סידור והכנת התיק לצורך הגשת הבקשה, דרך מכרז ריביות מול הבנקים, גופי המימון וחברות הביטוח ועד לשלב החתימות בבנק והבטוחות לקבלת ההלוואה.
אנו חברים בהתאחדות יועצי המשכנתאות ומספקים ליווי אישי לאורך כל שלבי התהליך, בכל צעד ובכל שלב.

 

איחוד הלוואות
KR כסף חכם בנדל"ן
איחוד הלוואות
אולי יעניין אותך גם:

משכנתא הפוכה מה זה

הרעיון של משכנתא הפוכה גדל בהתמדה בפופולריות כאופציה פיננסית לבעלי בתים מבוגרים. הסדר ייחודי זה מאפשר לכם הלוואה במזומן כאשר הבית שלכם משמש כבטוחה להלוואה

קרא עוד »

לאחד הלוואות – כל היתרונות

התחייבויות כספיות מגיעות אלינו לרוב מכל הכיוונים. משכנתאות, הלוואות לרכב והלוואות אישיות יכולות ליצור חובות שקשה להחזיר. במיוחד בישראל, שבה יוקר המחיה יכול להיות משמעותי,

קרא עוד »

איחוד הלוואות ומשכנתא

יוקר המחיה ועומס המחויבויות הן העסקיות והן של משקי הבית בישראל, גורמים לכך שאנשים פרטיים וגם אנשי עסקים זקוקים מעת לעת להלוואות. יש מקרים שבהם

קרא עוד »
שתפו ברשתות חברתיות:
ליעוץ ראשוני ללא התחייבות
מלאו את הפרטים