משרדי KR

אם אתם זקוקים לייעוץ פיננסי עבור התנהלות הכלכלה הביתית או עבור לקיחת המשכנתא, הגעתם למקום הנכון והמקצועי ביותר למטרה זו.

חברת KR כסף חכם בנדל"ן, עוסקת כבר שנים רבות בליווי פיננסי הן לאנשים פרטיים והן לעצמאים וחברות בע"מ . החברה מנוהלת על ידי אנשי פיננסיים וכלכלנים, שהם בעלי ניסיון של למעלה מעשור בתחום זה.

מי אנחנו

שמי שלמה קרקסוני יליד 1968, נשוי + 3 ילדים, בוגר מנהל עסקים בתחום המימון, בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר ורישיון תיווך נדל"ן ואני מייסד ומנכ"ל חברת KR כסף חכם בנדל"ן בע"מ, אשר חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות. 

לאורך השנים פיתחתי קשרים מסועפים ואיכותיים עם גורמי מפתח בבנקים, בחברות הביטוח ובחברות מימון חוץ בנקאיות המפוקחות על ידי רשות שוק ההון. 

צוות העובדים בחברה שלי הם יועצי משכנתאות עם ניסיון עשיר, שעבדו שנים במערכת הבנקאית במחלקת המשכנתאות. 

לאור זאת צוות החברה ואני מסוגלים לבחון אופציות שונות של הלוואות עבור כל לקוח, על פי הצורך שלו מצד אחד והיכולת הכלכלית שלו מצד שני. כל האפשרויות שאנו מציעים ללקוחות הן המיטביות ביותר וזאת לאור התנאים המסחריים האופטימליים שאנו מצליחים להשיג עבור כל לקוח. 

כל זאת מתוך הדאגה שלנו לאינטרסים של הלקוח וללא כל תלות באינטרסים של הבנקים, או של הגופים האחרים שמעניקים את ההלוואות. 

נעים להכיר

צוות המומחים שלנו יעזור לך להגיע ליעד שלך

שלמה קרקסוני
מנכ"ל
הילה לוי
מנהלת המשרד
טניה חייקין
מנהלת מחלקת משכנתאות
לאה ארונוב
יועצת משכנתאות
ירדן טליאס
יועצת משכנתאות

משכנתא זה לא עניין של מה בכך

לאור העובדה שכל משכנתא היא בדרך כלל ההלוואה הגדולה של אדם ו/או משפחה שייקחו בחייהם בסכומים כספיים גבוהים ביותר. מדובר בצעד כלכלי משמעותי שמשפיע על כל משפחה לשנים רבות קדימה, לכן כל מחשבה ופעולה שלנו מתבצעת במלוא המקצועיות, תוך חשיבה אישית על השקט הנפשי של כל משפחה. 

לכן כשאתם זקוקים לייעוץ מקצועי, פנו רק לאנשי המקצוע מהשורה הראשונה כמונו, לאור המוניטין רב השנים שלנו. אנחנו נעניק לכם את מלוא המעטפת בהוגנות, הגינות ואמינות. 

בתפיסת העולם שלנו, אנו חושבים על כל תרחיש שעלול לקרות בשנים הקרובות ולכן תופרים את החליפה שהיא המתאימה ביותר לכל אחד ואחד מהלקוחות. אנו מביאים בחשבון שלאורך השנים עלולים להיות שינויים כמו: הכנסות נמוכות יותר לשכירם ו/או לעצמאיים, פיטורין ממקום העבודה לשכירים. כמו כן השלכות של המצב במשק בדומה למציאות הנוכחית שבה עקב עליית הריבית, התשלום החודשי של לווים רבים עלה בכמה מאות שקלים  בחודש וזהו סכום משמעותי ביותר שיש להתמודד אתו בחיי היום יום. 

לאור הידע העצום שצוות משרדנו צבר לאורך השנים והקשרים הענפים שלנו, אנו מצליחים להשיג לכל לקוח משכנתא ייחודית שאותה לא היה משיג לבד. כך אנו מעניקים שקט נפשי לכל משפחה, כיוון שהמשכנתא הספציפית שאושרה להם מתאימה להם כמו כפפה ליד. 

המוטו של החברה הוא הענקת מחויבות אופטימלית ללקוחות ללא השפעה של שיקולי הבנקים, מחויבות לאובייקטיביות ולמקצועיות וכל זאת כדי להעניק את המיטב לכל לקוח.

ליעוץ ראשוני ללא התחייבות
מלאו את הפרטים